Slovakia

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » Slovakia » Vzdelávanie » Kursy reklamy internetowej


Kursy reklamy internetowej

Posts 1 to 2 of 2

1

Cześć wszystkim! Jestem zainteresowany studiowaniem reklamy i marketingu i chciałbym dowiedzieć się więcej o kursie Online Advertising Director w Polsce. Może ktoś już przeszedł ten kurs na SKVOT i może opowiedzieć o swoich doświadczeniach?

0

2

Cześć! Ukończyłem kurs Dyrektora Reklamy w SKVOT i mogę podzielić się swoim doświadczeniem. Kurs jest naprawdę bardzo dobry, dał mi szeroką wiedzę z zakresu reklamy i marketingu, a także pozwolił rozwinąć umiejętności niezbędne do udanej kariery w tej dziedzinie. Cały kurs był bardzo ciekawy i pouczający, nauczyciele byli profesjonalistami w swojej dziedzinie i pomogli mi we wszystkich sprawach. Ponadto platforma edukacyjna SKVOT zapewnia wygodny format nauki online, dzięki czemu możesz uczyć się materiałów szkoleniowych w dogodnym dla siebie czasie w zaciszu własnego domu. Bardzo podobała mi się nauka na tej platformie i jestem bardzo wdzięczny za całą wiedzę, którą otrzymałem na kursie Dyrektora Reklamy. Polecam ten kurs https://skvot.pl/course/103-rezyser-reklamowy wszystkim zainteresowanym karierą w reklamie i marketingu.

Last edited by cusava (2023-05-12 16:36:16)

0


You are here » Slovakia » Vzdelávanie » Kursy reklamy internetowej