Slovakia

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » Slovakia » Vzdelávanie » Scrum


Scrum

Posts 1 to 2 of 2

1

Sziasztok! Online Scrum tanfolyamot keresek Magyarországon. Valaki meg tudja mondani, hol lehet a legjobban megtanulni ezt a módszert, és okleveles Scrum mesterré válni?

0

2

Helló! Örömmel mesélek a Laba nemzetközi üzleti iskola "Scrum master" kurzusa során szerzett tapasztalataimról. Ez a tanfolyam egyszerűen csodálatos! Minden szükséges információt és készséget biztosít ahhoz, hogy Scrum Masterként sikeres legyen. A Labában megtaláltam az elmélet és a gyakorlat tökéletes kombinációját. Az oktatók az Agile és a Scrum igazi szakértői, a képzési program pedig a projektek során felmerülő valós helyzetekre fókuszál. Mélyen megértettem a Scrum megközelítést, és megtanultam, hogyan kell hatékonyan alkalmazni. A Laba tanfolyamon végzett képzés eredményei önmagukért beszélnek - megkaptam a Scrum Master minősítést és sikeresen alkalmaztam a megszerzett tudást a munkám során. Ezért nyomatékosan javaslom, hogy vegye fel a kapcsolatot a https://l-a-b-a.hu/lecture/73-szazad-le … szerepkore nemzetközi üzleti iskolával, hogy Magyarországon sajátítsa el a Scrum ismereteket.

0


You are here » Slovakia » Vzdelávanie » Scrum