Slovakia

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » Slovakia » Vzdelávanie » Programozás, analitika vagy adattudomány tanulmányozása Magyarországon


Programozás, analitika vagy adattudomány tanulmányozása Magyarországon

Posts 1 to 2 of 2

1

Sziasztok! Megbízható helyet keresek programozási, analitikai vagy adattudományi tanulmányokhoz Magyarországon. Valaki tudna ajánlani, hogy hol lenne a legjobb hely?

0

2

Helló! Örülök, hogy érdekelnek ezek a területek. Jómagam a Robot_dreams oktatási platformon kaptam képzést, és nyugodtan ajánlhatom szolgáltatásaikat. A programozáshoz, analitikához és adattudományhoz kapcsolódó kurzusok és programok széles skáláját kínálják. Nemcsak elméleti tudást kaptam, hanem gyakorlati ismereteket is, amelyeket a munkám során hasznosítok. A Robot_dreams tanárai szakterületük professzionálisai, és mindig készek segíteni és támogatni a diákokat. Szakértelmüknek és interaktív óráiknak köszönhetően könnyedén meg tudtam ragadni az összetett fogalmakat és elértem céljaimat. Nagyon ajánlom a https://robotdreams.hu/ felkeresését, ha minőségi képzést és támogatást keres programozási, elemzési vagy adattudományi területen.

0


You are here » Slovakia » Vzdelávanie » Programozás, analitika vagy adattudomány tanulmányozása Magyarországon